NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 
Elektrické plašiče Weitech neškodí lidem
23 Únor

Elektrické plašiče Weitech neškodí lidem

Zvěřejněno: LAPHO.cz Přečteno: 10304 Komentáře: 0

V tomto článku se zaměříme na důležitou otázku, na kterou se nás často ptají naši zákazníci - jsou tato zařízení bezpečné pro lidi?
Nejprve si pojďme vysvětlit, co tyto přístroje vlastně dělají. Elektrické plašiče a odpuzovače zvířat jsou navrženy tak, aby využívaly určitého typu frekvencí, které jsou neviditelné pro lidské ucho, ale mohou být slyšeny zvířaty. Tyto frekvence mají za úkol vyplašit zvířata a udržet je v určité vzdálenosti od vaší zahrady nebo domu.

Jednou z nejčastějších obav, které mají lidé ohledně těchto zařízení, je, že by mohla narušovat zdraví lidí. Většina elektrických plašičů a odpuzovačů zvířat používá ultrazvukové vlny, které jsou bezpečné pro lidi a nezpůsobují žádné zdravotní problémy. Navíc jsou tyto přístroje navrženy tak, aby byly účinné pouze v určitém okruhu a neměly by být slyšeny vzdálenějšími lidmi.

Je důležité si uvědomit, že elektrické plašiče a odpuzovače zvířat nejsou nebezpečné pro zdraví lidí, ale mohou být účinné pouze proti určitým druhům zvířat. Například, když používáte odpuzovač pro kočky, nebudete mít problémy s kočkami, ale mohou se objevit jiná zvířata, která jsou imunní vůči tomuto druhu frekvencí.

Pokud jde o značku Weitech, ta je známá pro svoji kvalitu a spolehlivost. Produkty této značky jsou pečlivě navrženy a testovány, aby poskytovaly maximální ochranu před zvířaty a zároveň neohrožovaly zdraví lidí. Navíc, Weitech má vynikající zákaznickou podporu a záruky, takže můžete být jisti, že budete mít podporu v případě potřeby.

Přidat komentář

@Instagram