NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK0112 zbavte se hmyzu - komáři, mouchy a další

  • 429,00 Kč

WK0112 je moderní mucholapkou. 6 LED diod hmyz přiláká a ventilátor ho potom nasaje a postará se o jejich likvidaci. Diody jsou dostatečně silné, aby hmyz nalákaly i za světla. Přístroj je poháněn ze zásuvky.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Kód výrobku: WK0112

Weitech WK0112 Inzzzector spolehlivě a rychle likviduje mouchy, můry, komáry, moly a další hmyz v okruhu 20 m2.


WK0112 je novým výrobkem renomovaného belgického tvůrce nástrojů pro boj proti zvířecím škůdcům. Nahraďte nehygienické mucholapky novou technologií! Přístroj je určen zejména do interiéru.


WK0112 pomocí 6 UV LED diod hmyz přiláká a ventilátor ho potom nasaje a postará se o jejich likvidaci. Diody jsou dostatečně silné, aby hmyz dokázaly nalákat nejen ve tmě, ale i za světla. Weitech WK 0112 je poháněn elektrickou energií ze zásuvky prostřednictvím dodávaného kabelu o délce 1,2 metru.


Přístroj je zcela ohleduplný k životnímu prostředí - neobsahuje žádné jedy ani jiné chemické látky. Na rozdíl od klasických mucholapek je zlikvidovaný hmyz schován uvnitř přístroje a přístroj tedy není na pohled tak odpudivý, jako jsou běžné mucholapky.


Přístroj jednoduše zapojte do zásuvky a pomocí tlačítka zapněte. Jakmile bude plný zlikvidovaného hmyzu, vysypte spodní nádržku.


Zařízení má pojistku, která vypne větráček při otevření spodní nádobky tak, aby nedošlo k žádnému zranění. Samotný větráček je navíc skryt za mřížkou.


Rozměry: 12 cm x 10 cm x 6,5 cm.


Dosah účinnosti: 20m2.


Součástí balení je napájecí kabel o délce 1,2 metru.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0112
  • napájení: 230 V AC 50 Hz, tedy elektrická zásuvka
  • rozsah: cca 20m2

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku