NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK0600 nejvýkonnější odpuzovač myší, potkanů, veverek, netopýrů, pavouků a dalších

  • 1 499,00 Kč

Weitech WK 0600 je nejlepším dostupným výrobkem pro odpuzování myší, potkanů, krys, pavouků, brouků, štěnic, netopýrů, veverek a dalších drobných zvířat. Jeho vysoký výkon garantuje nejlepší výsledky.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na dotaz: info@lapho.cz

Kód výrobku: WK0600

Představujeme vám absolutní špičku v oblasti ochrany před drobným zvířectvem. Weitech je tradičním výrobcem špičkových produktů pro boj se škodlivými zvířaty. Jejich odpuzovače a plašiče jsou tak nejen 100% spolehlivé, jsou ale zároveň zcela bezpečné (jak pro lidi, tak i pro ostatní zvířata), jsou ekonomické co se týče jejich provozu a jsou i ohleduplné k životnímu prostředí. Weitech WK 0600 je pak tím nejlepším dostupným výrobkem pro odpuzování myší, potkanů, krys, pavouků, brouků, štěnic, netopýrů, veverek a dalších drobných zvířat.


Hlavní výhodou Weitech WK 0600 je bezesporu jeho velkolepý rozsah i schopnost působit na celou řadu zvířat. Samotný přístroj lze nastavit mnoha způsoby podle zamýšlených výsledků. Nastavení potom ovlivňuje i hlasitost projevů a tedy i uživatelský komfort.


Díky vysokému výkonu dokáže zajistit prostor o rozloze 320 m2 a první výsledky se dostaví již po 72hodinách.


Odpuzovač WK0600 se díky svým vlastnostem hodí zejména do větších prostor, jako jsou stáje, haly, chlévy, sklady, jídelny, sklepy, garáže, půdy a podobně.


Reproduktor vytváří akustické a ultrazvukové zvuky o frekvenci 3000 až 45000 Hz a o výkonu až 105 db (spodní hranice frekvence je nižší než u ostatních výrobků, díky čemuž je přístroj aplikovatelný na větší okruh zvířat).


WK 0600 lze nastavit mnoha způsoby. To umožňuje používat přístroj i v obyvatelných prostorách, aniž by rušil lidi či domácí mazlíčky. Nastavení přístroje také zajišťuje možnost přizpůsobit přístroj vůči požadovaným výsledkům a vůči okolí. Weitech WK 0600 neruší jiná zvířata ani lidi.


Přístroj je napájen ze zásuvky prostřednictvím elektrické sítě - napájecí kabel je součástí balení.


Technické údaje

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0600
  • funkce: akustický a ultrazvukový
  • frekvence: 3 000 až 45 000 Hz
  • výkon: 105 dB
  • rozsah účinnosti: 280 m2
  • napájení: 220V


Podobnými přístroji, které rovněž najdete v nabídce obchodu LAPHO.cz, jsou například:


Nevyznáte-li se v nabídce bojovníků proti myším, potkanům a krysám, zkuste našeho pomocníka s výběrem - https://www.lapho.cz/srovnani-plasicu-mysi-test  

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku