NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK 0675 ODPUZOVAČ KRTKŮ, HRYZCŮ na baterie

  • 619,00 Kč

Plašič krtků Weitech WK0675 napájí baterie, které zajišťují dlouhou životnost. Po celou sezónu je tak plašič krtků v podstatě bezúdržbový. WK0675 je kvalitním plašičem společnosti Weitech.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Kód výrobku: WK0675

Máte na zahradě krtka? Zahradu plnou krtinců? Zbavte se krtka jednoduše, spolehlivě a nenásilně díky bateriovému plašici krtků a hryzců!


Společnost Weitech je špičkovým výrobcem kvalitních, osvědčených a hlavně fungujících přístrojů odpuzujících a plašících nejrůznější druhy zvířat a ptáků - škůdců. Tyto produkty zajistí klid ve Vaší zahradě i ve Vašich objektech.


Weitech WK0675 je elektrický přístroj vydávající ultrazvukové a akustické signály. Tyto signály probíhají sítí chodbiček, ve kterých se krtek zdržuje, působí na jeho nervovou soustavu a spolehlivě jej zahání. Nezávislé laboratorní testy prokázaly, že kombinace ultrazvukových a akustických signálů je účinnou metodou plašení krtků a hryzců.


Rozsah plašiče je 100 m2 - dokáže tak krtka odradit z jeho dočasného domova.


Největší výhodou Weitech WK 0675 (kromě jeho 100% spolehlivosti) je ovšem jeho bezúdržbovost. 4 baterie typu D starající se o jeho provoz vydrží 4-6 měsíců - stačí tak dvakrát za rok vyměnit baterie a odpuzovač se sám postará o klid na zahrádce!


Weitech WK0675 je třeba umístit přímo do krtince tak, aby jeho trubice zasahovala přímo do chodbičky krtka. Pak už stačí jen vložit baterie, zavřít poklop a odpuzovač začne vydávat signály a zvuky odpuzující krtky a hryzce.


Plašič Weitech WK0675 je při svém provozu slyšet. Pokud je zvuk příliš hlasitý, je třeba přístroj umístit hlouběji do země. Alternativou k tomuto plašiči je solární Weitech WK0677, který je tišší, díky fotovoltaickému článku bezúdržbový, a navíc i vibruje. Díky tomu má i vyšší účinnost. Tento solární plašič je rovněž v nabídce internetového obchodu LAPHO.cz


Tento plašič nijak zvířeti neuškodí, pouze ho donutí opustit své teritorium. Balení neobsahuje baterie.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0675
  • napájení: 4 baterie typu D, nejsou součástí balení
  • rozsah: cca 100 m2

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku