NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK0052 ODPUZOVAČ KUN, ZAJÍCŮ a dalších zvířat s LED bleskem

  • 1 299,00 Kč

Weitech WK0052 je špičkovým plašičem proti větším zvířatům, a to včetně kun. Kuny se budou bát jak záblesků, tak ultrazvuku. WK0052 může být napájen bateriemi i ze zásuvky.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Kód výrobku: WK0052

Otravuje Vás kuna, zajíc, liška, kočka, pes či jiné větší toulavé zvíře? Vyzkoušeli jste všechny možnosti, jak se zbavit kuny z půdy a už nevíte, jak dál? Weitech připravil řešení v podobě špičkového přístroje WK0052. Tento odpuzovač má nejen výtečný dosah čidla a rozsah působnosti, ale zároveň je i díky integrovanému blesku zcela spolehlivý.


Weitech WK 0052 funguje na bázi směsice různých zvuků kombinujících s LED záblesky. Plašič má integrovaný pohybový senzor, který spouští zvuky a záblesky pouze v případě, že je v blízkosti toulavé zvíře. Dosah pohybového čidla 15 metrů zaručuje dostatečnou funkci i ve velkých prostorách.


Odpuzovač je zcela soběstačný - stačí jej zapnout a o plašení se postará sám. Díky pohybovému senzoru odpuzuje zvířata jen v případě, že je nějaké opravdu na blízku. V ostatním čase zůstává přístroj v klidu připraven se sám spustit.


Integrovaný pohybový senzor zajišťuje vyšší účinnost, než je tomu u většiny ostatních podobných přístrojů - přístroj totiž zůstává v klidu až do okamžiku, kdy se nějaké zvíře skutečně přiblíží. Tím je zároveň dosaženo úspory elektrické energie.


Hlasitost vydávaných zvuků je možné stejně jako u menšího WK0055 ovlivnit nastavovacím kolíčkem. Díky tomu je možné nastavit takovou zvukovou hladinu, která bude zcela vyhovovat a přístroj tak může být umístěn i v obývaných prostorech, aniž by kohokoliv rušil.


Na rozdíl od Weitechu WK0055 vydává WK0052 v pravidelných intervalech záblesky pomocí integrovaného LED blesku. Tyto záblesky, které jsou vytvářeny samozřejmě jen v případě, kdy sepne pohybové čidlo jsou velmi účinné a samy dokáží dostatečně polekat nezvaného škůdce.


Úhel vyhledávání 90°, rozsah přístroje 200 m2 a dosah pohybového čidla 15 metrů jsou údaje zaručující skvělou funkci odpuzovače i ve velkých prostorech a na větší vzdálenosti. První výsledky se dostaví už po 120hodinách.


WK 0052 lze umístit pomocí dodávaných úchytek na stěnu, na tyč či jinam.


Přístroj je napájen 4 bateriemi, či prostřednictvím adaptéru WKT0052 přímo ze zásuvky. Více najdete v našem internetovém obchodě LAPHO.cz - https://www.lapho.cz/proti-kunam


Lze koupit též různé varianty:


Součástí balení je Weitech WK 0052 a úchytky pro připevnění na stěnu.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0052
  • napájení: 4 baterie nebo ze zásuvky adaptérem
  • úhel pohybového senzoru: 90°
  • dosah čidla: 15 m
  • rozsah: cca 200 m2
  • funkce: zvuk (nastavitelná hlasitost) a LED blesk

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku