NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

ODPUZOVAČ KUN, LIŠEK I DROBNÝCH HLODAVCŮ - WEITECH WK0100 s nabíjecí baterií přes USB

  • 929,00 Kč

Weitech WK0100 vás ochrání před kunou, liškou, psem, zajícem, kočkou ale i drobnými hlodavci. Jeho dosah je 360° a 40 m2 a funguje na integrovanou nabíjecí baterii napájenou přes USB kabel. Nabitý vydrží v provozu až 30 dnů.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK0100

Weitech WK0100 je vaším osobním ochráncem. Ochrání vás před kunou, liškou, psem, zajícem, kočkou ale i drobnými hlodavci. Jeho dosah je 360° a 40 m2 a funguje na integrovanou nabíjecí baterii napájenou přes USB kabel.


Společnost Weitech je belgický výrobce špičkových produktů pro ochranu před zvířaty a ptáky. Jejich osvědčené produkty zajistí klid ve Vaší zahradě i ve Vašich objektech.


Weitech WK0100 je ideálním nástrojem pro zbavení se kuny, lišky, drobných hlodavců a dalších toulavých zvířat.


Tento produkt nijak zvířeti neuškodí, pouze ho vyleká a donutí odejít. Zároveň neruší, ani jiným způsobem neotravuje člověka. Pomocí ultrazvukových vln udržuje zvířata 3 až 4 metry od přístroje. WK0100 vydává neustále se měnící směs zvuků a tak chrání své okolí.


WK 0100 má dosah 360° a účinnost až 40 m2 a funguje na integrovanou nabíjecí baterii napájenou přes USB kabel; přístroj tak nabijete stejně jednoduše jako třeba mobilní telefon.


Přístroj je napájen integrovanou baterií, která je součástí balení, nabíjí se přes USB kabel a nabitý vydrží až 30 dnů v kuse.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0100
  • napájení: integrovaná baterie nabíjená přes USB kabel
  • úhel dosahu: 360°
  • rozsah: cca 40 m2
  • funkce: zvuk (nastavitelná hlasitost)

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku