NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

*NOVINKA* SADA 2 ODPUZOVAČŮ KRTKŮ na SOLÁRNÍ POHON - WEITECH WK2015

  • 888,00 Kč

Weitech WK2015 je sadou dvou účinných plašičů krtků, které pokryjí zahradu o rozloze až 650 m2. Odpuzovače jsou napájeny prostřednictvím solárního článku, tedy odpuzovače jsou zcela bezúdržbové.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na dotaz: info@lapho.cz

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK2015

Weitech, známý a renomovaný belgický výrobce kvalitních odpuzovačů a plašičů škůdců, vyráží do boje proti krtkům s novým odpuzovačem. Sada dvou solárních, bezúdržbových odpuzovačů krtků je ideálním bojovníkem proti krtkům a jiným škůdcům, kteří kazí vzhled zahrady a trávníku.


Vysoká úroveň produktů Weitech, jejich sofistikované technické zpracování a dlouhá životnost se vůbec nedá srovnávat s levnými produkty nabízenými i v České republice. Pokud se krtka chcete zbavit, kupte si Weitech! Chcete-li se pouze zbavit peněz, kupte si levnou kopii...


Existuje více možností, jak se zbavit nepříjemných zvířátek ze zahrady. Gely a jedy potřebují více součinnosti ze strany majitele zahrady. Elektrické odpuzovače WK0675 potřebují baterie a jeho provoz je relativně hlučný. Solární odpuzovače WK0677 či WK2015 v sobě spojují benefity všech těchto nástrojů - jsou tiché a ke svému provozu nepotřebují vůbec žádnou péči.


Weitech WK2015 je dodáván v balení obsahujícím dva odpuzovače. Přístroje tak účinně ochrání plochu až 650 m2. Přístroje je vhodné umístit do rozhrabaného krtince.


WK2015 vytváří každých 30 vteřin vibrace směřující do země. Dosah těchto vibrací je v závislosti na vnějších okolnostech 15 metrů. Krtci jsou vyrušeni a donuceni opustit své teritorium.


Plašiče jsou poháněny Ni-Cd baterií, které se dobíjí ze sluníčka prostřednictvím integrovaného solárního panelu. Jsou-li baterie plně dobity, vydrží 24 hodin v provozu.


Účinnost tohoto plašiče je až 650 m2. Díky absenci vyměňovaných baterií je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Weitech WK2015 samozřejmě nepoužívá žádné chemické látky, pesticidy či jedy.


Pro uvedení plašiče do provozu čtěte přiložený návod - je třeba přístroj řádně sestavit, zapojit konektor nabíjecí baterie a správně umístit.

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku