NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

ODPUZOVAČ HADŮ a JEŠTĚREK na solární pohon - WEITECH WK2030

  • 888,00 Kč

Weitech WK2030 je specializovaný plašič hadů, ještěrek a dalších nepříjemných a nevítaných plazů. Každých 30 vteřin vydává vibrace do země, které lekají a odpuzují hady a plazy. Rozsah plašiče je až 650 m2, což vystačí na zahradu v okolí domu.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK2030

Weitech, známý a renomovaný belgický výrobce kvalitních odpuzovačů a plašičů škůdců, vyráží nově i do boje proti hadům a ještěrkám!


Weitech WK2030 účinně ochrání plochu až 650 m2. WK2030 vytváří každých 30 vteřin vibrace směřující do země. Hadi a ještěrky jsou vyrušeny a donuceny opustit svá teritoria.


Plašiče jsou poháněny Ni-Cd bateriemi, které se dobíjí ze sluníčka prostřednictvím integrovaného solárního panelu. Jsou-li baterie plně dobity, vydrží 24 hodin v provozu.


Účinnost tohoto plašiče je až 650 m2. Díky absenci vyměňovaných baterií je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Weitech WK2030 samozřejmě nepoužívá žádné chemické látky, pesticidy, jedy.


Pro uvedení plašiče do provozu čtěte přiložený návod - je třeba přístroj řádně sestavit, zapojit konektor nabíjecí baterie a správně umístit.


Vysoká úroveň produktů Weitech, jejich sofistikované technické zpracování a dlouhá životnost se vůbec nedá srovnávat s levnými napodobeninami nabízenými i v České republice. Pokud se krtka zbavit, kupte si Weitech! Chcete-li se pouze zbavit peněz, kupte si levnou kopii...


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK2030
  • napájení: solární článek a baterie
  • rozsah: cca 650 m2
  • funkce: vibrace do země

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku