NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

ODPUZOVAČ KRTKŮ na SOLÁRNÍ POHON - tichý a bezúdržbový WEITECH WK0677

  • 639,00 Kč

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK0677

Weitech je známým výrobcem kvalitních výrobků používaných v boji proti nezvaným hostům v domácnosti a na zahrádce. Vysoká úroveň jejich produktů, technické zpracování a dlouhá životnost se vůbec nedá srovnávat s levnými napodobeninami nabízenými i v České republice. Pokud se chcete krtka zbavit, kupte si Weitech! Chcete-li se pouze zbavit peněz, kupte si levnou kopii...


Novinka v oblasti boje proti krtkům a jejich krtincům! Vyřešte elegantním způsobem problémy, které způsobuje krtek na zahradě. Zcela samostatný WK 0677 nepotřebuje vůbec žádnou údržbu! Stačí jej umístit na zahradu do míst, kde se krtci vyskytují a on se jich jednoduše zbaví.


Je více možností, jak se zbavit těchto nepříjemných zvířátek. Gely a jedy potřebují více součinnosti ze strany majitele zahrady. Elektrický odpuzovač WK0675 potřebuje baterie a jeho provoz je relativně hlučný. Solární odpuzovač WK0677 v sobě spojuje benefity všech těchto nástrojů - je tichý a ke svému provozu nepotřebuje vůbec žádnou péči.


Přístroj je vhodné umístit do rozhrabaného krtince. WK0677 vytváří každých 30 vteřin vibrace směřující do země. Dosah těchto vibrací je v závislosti na vnějších okolnostech 15 metrů. Krtci jsou vyrušeni a donuceni opustit své teritorium.


Plašič je poháněn Ni-Cd baterií, která se dobíjí ze sluníčka prostřednictvím integrovaného solárního panelu. Je-li baterie plně dobita, vydrží 24 hodin v provozu.


Účinnost tohoto plašiče je až 350 m2. Díky absenci baterií je navíc mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Weitech WK0677 samozřejmě nepoužívá žádné chemické látky, pesticidy, jedy.


Pro uvedení plašiče do provozu čtěte přiložený návod - je třeba přístroj řádně sestavit, zapojit konektor nabíjející baterie a správně umístit.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK0677
  • napájení: solární zdroj napájí integrovanou baterii
  • rozsah: cca 350 m2
  • funkce: vibrace do země

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku