NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

ODPUZOVAČ MYŠÍ WEITECH WK0220-E - na baterie i ze zásuvky

  • 666,00 Kč

Weitech WK0220 je ideálním elektrickým plašičem do větších prostorů, a to i třeba tam, kde není k dispozici zdroj elektrické energie. Weitech WK0220 lze totiž používat napájením z elektrické sítě, ale i prostřednictvím baterie. Dosah odpuzovače WK0220 je

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK0220

Weitech je synonymem pro kvalitní produkty určené pro boj s nezvanými živočichy. Myši, brouci a pavouci určitě mezi takovéto škůdce patří. Zvláště myši v domácnosti či v jiných obytných prostorech mohou způsobit velké škody. Nejenom, že znehodnotí potraviny, ale také mohou poškodit či zcela zničit další věci jako nábytek, oblečení, boty, apod. Navíc výskyt hlodavců kdekoliv v interiéru zvyšuje riziko nemocí a je nepřípustný z hygienického hlediska.


Potřebujete-li se zbavit myší a dalších drobných zvířat na větší ploše, je ideálním pomocníkem Weitech WK 0220-E. Jeho maximální dosah 140 m2 z něj dělá skvělého bojovníka ve větších prostorách jako jsou sklepy, půdy, sklady, garáže či kanceláře.


Weitech WK 0220 vydává ultrazvukové vlnění, které je neslyšitelné pro člověka, ale pro myši je nepříjemné a odpuzující. Zvuky střídají frekvenci mezi 26 000 Hz a 45 000 Hz. Ultrazvuk naproti tomu neškodí ostatním zvířatům a není tak na obtíž ani domácím mazlíčkům.


Odpuzovač je možno provozovat dvěma způsoby - buď prostřednictvím elektrické sítě zapojením do zásuvky 220V nebo pomocí jedné baterie 9V. Díky tomu lze tento odpuzovač používat i v místech bez elektrické sítě(chaty, chalupy, půdy...).


WK 0220-E má rozsah až 140 m2 a výsledky se dostaví už po 72 hodinách.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0220-E
  • napájení: zásuvka 220V nebo baterie 9V
  • rozsah: cca 140 m2
  • hlasitost: 105 db
  • frekvence: 26 000 - 45 000 Hz

Baterie není součástí balení.


Podobnými přístroji, které rovněž najdete v nabídce obchodu LAPHO.cz, jsou například:


Nevyznáte-li se v nabídce bojovníků proti myším, potkanům a krysám, zkuste našeho pomocníka s výběrem - https://www.lapho.cz/srovnani-plasicu-mysi-test  

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku