NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK0300-E - odpuzovač MYŠÍ, POTKANŮ, KRYS, NETOPÝRŮ

  • 809,00 Kč

Weitech WK0300 je jedním z nejvýkonnějších plašičů myší, krys, potkanů a dalších hlodavců a také netopýrů a pavouků či jiného hmyzu. Weitech WK0300 je napájen z elektrické sítě a nabízí 9 možností nastavení pro ideální záběr.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Kód výrobku: WK0300

Společnost Weitech již dlouho navrhuje a vyrábí špičkové produkty pro boj se škodlivými zvířaty. Na rozdíl od řady jiných výrobců je Weitech tvůrcem řady opravdu fungujících systémů a nových inovací, které aplikuje do svých výrobků. Jejich odpuzovače a plašiče jsou tak nejen 100% spolehlivé, jsou ale zároveň zcela bezpečné (jak pro lidi, tak i pro ostatní zvířata), jsou ekonomické co se týče jejich provozu a jsou i ohleduplné k životnímu prostředí.


Weitech WK 0300 je vrcholným výrobkem řady vnitřních odpuzovačů. Jeho velkou výhodou je rozsah působení proti více škůdcům a jednoznačně největší rozsah účinnosti.


Díky vysokému výkonu dokáže zajistit prostor o rozloze 280 m2 a první výsledky se dostaví již po 3 dnech.


Weitech WK0300-E odpuzuje potkany, krysy, myši, ale působí i proti netopýrům, pavoukům či jinému hmyzu. Odpuzovač WK 0300-E se díky svým vlastnostem hodí zejména do větších prostor, jako jsou stáje, haly, chlévy, sklady, jídelny, sklepy, garáže a podobně.


Odpuzovač disponuje dvěma reproduktory, které vydávají v závislosti na nastavení mírně slyšitelné zvuky - jiná zvířata ale neruší. Reproduktory vydávají akustické a ultrazvukové zvuky o frekvenci 5000 až 45000 Hz a o výkonu až 105 dB.


WK 0300-E má celkem 9 různých možností nastavení.


Přístroj je napájen ze zásuvky prostřednictvím elektrické sítě - napájecí kabel je součástí balení.


Technické údaje

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0300-E
  • funkce: akustické a ultrazvukové zvuky
  • frekvence: 5000 až 45000 Hz
  • výkon: 105 dB
  • rozsah účinnosti: 280 m2
  • napájení: 220V


Podobnými přístroji, které rovněž najdete v nabídce obchodu LAPHO.cz, jsou například:


Nevyznáte-li se v nabídce bojovníků proti myším, potkanům a krysám, zkuste našeho pomocníka s výběrem - https://www.lapho.cz/srovnani-plasicu-mysi-test  

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku