NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

PLAŠIČ PTACTVA Weitech WK0020 na holuby, špačky, vrány atd.

  • 409,00 Kč

Plašič ptactva WK0020 vás zbaví holubů, vran, strak a dalších ptáků. Jde o užitečný pomocník v boji proti ptákům na balkonech či terasách. Weitech je výrobce spolehlivých plašičů.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Výrobce: Weitech

Kód výrobku: WK0020

Plašič ptactva Weitech WK0020 je vhodným způsobem, jak se zbavit nepříjemných holubů, špačků, strak, vran, racků a mnoha dalších ptáků. Plašič WK 0020 je určen zejména jako ochrana před nepříjemnými důsledky nalétávání ptactva na balkóny, okna, parapety, římsy a podobné prostory.


Weitech je renomovaný výrobce kvalitních nástrojů proti nejrůznějším druhům škodlivých zvířat. Vývoj probíhá v moderních prostorech belgického města Wavre, díky čemuž je zaručena vysoká technologická úroveň.


Plašič ptáků Weitech WK 0020 vydává zvláštní zvuky, které jsou ptákům velmi nepříjemné, a ptáci se proto vyhýbají prostorům, kde je tento přístroj instalován. Tyto zvuky mohou být člověkem slyšitelné.


Rozsah účinnosti plašiče je podle vnějších okolností do 40 m2, což vystačí i na největší balkóny, terasy či garáže. Přístroj potřebuje ke své funkčnosti 3 baterie AA, které nejsou součástí balení.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0020
  • napájení: 3 baterie AA
  • rozsah: cca 40m2
  • funkce: ultrazvuk, nastavitelný rozsah

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku