NAPIŠTE NÁM NA: info@lapho.cz
 

WEITECH WK0053 solární odpuzovač KUN, ZAJÍCŮ a dalších zvířat

  • 839,00 Kč

Pokud hledáte bezúdržbový venkovní odpuzovač větších zvířat, jako jsou kuny, psy, lišky či zajíci, hledáte Weitech WK0053. Solární článek nabíjí integrované baterie. Odpuzovač lze umístit a dále se o něj již není třeba starat.

Přidat do seznamu přání

Porovnat tento produkt

Zeptejte se

Dostupnost: Na skladě

Kód výrobku: WK0053

Weitech WK 0053 je ideálním bojovníkem proti kunám, potulným psům, kočkám a mnoha dalším i větším zvířatům. Weitech WK0053 je napájen solárním článkem, což z něj činí vytrvalý a bezúdržbový nástroj. Jednoduše jej umístíte do míst, která mají být chráněna, nastavíte správnou frekvenci a citlivost senzoru a poté již necháte pracovat tento plašič.


Weitech WK 0053 funguje tak, že v případě, kdy se do dosahu plašiče přiblíží zvíře, senzor jej zbystří a spustí ultrazvuk, čímž je zvíře odvráceno a vyplašeno.


Čidlo má dosah 7 metrů a zachytí vjemy pod úhlem 120°.


Solární článek napájí dvě baterie, které jsou součástí balení. Díky této kombinace funguje plašič i za dlouhodobě zhoršených světelných podmínek, a to i za delšího nedostatku slunce.


Přístroj má dvě možnosti ovládání. V prvé řadě je možné ovládat intenzitu ultrazvuku, a to v rozmezí od 14 do 25 kHz. Druhým ovladačem se potom nastavuje citlivost senzoru plašiče, aby tak nemusel reagovat na každý pohyb, či naopak dle aktuální potřeby.


Weitech WK0053 je zcela soběstačný - stačí jej zapnout a o plašení se již stará sám. Díky pohybovému senzoru odpuzuje zvířata jen v případě, že je nějaké opravdu na blízku. V ostatním čase zůstává přístroj v klidu připraven se sám spustit. Díky solárnímu napájení pak vydrží bez nutnosti jakéhokoliv zásahu opravdu dlouho.


Technické údaje:

  • výrobce: Weitech
  • model: WK 0053
  • napájení: 2 nabíjecí AA baterie napájené skrz solární článek; baterie jsou součástí WK0053
  • úhel pohybového senzoru: 120°
  • dosah čidla: 7 m
  • rozsah: cca 200 m2
  • funkce: zvuk (nastavitelná hlasitost)

Aktuální otázky

Položit otázku k tomuto výrobku